استعفای غیرمنتظره سرمربی ویارئال در آستانه آغاز فصل جدید

به گزارش وبلاگ انجمن ما، سرمربی زیردریایی زرد به مشکلاتی که این تیم در آستانه آغاز فصل جدید فوتبال باشگاهی اروپا داشت، دامن زد.

استعفای غیرمنتظره سرمربی ویارئال در آستانه آغاز فصل جدید

به گزارش وبلاگ انجمن ما، یک روز پس از انتشار خبر مصدومیت شدید روبرو سولدادو، مهاجم نوک اسپانیایی تیم فوتبال ویارئال که کام هواداران زیردریایی زرد را در آستانه مصاف حساس آنها با موناکو در پلی آف لیگ قهرمانان اروپا و نیز آغاز فصل جدید لالیگا تلخ کرد، آنها شب گذشته خبر تلخ دیگری دریافت کردند، اینکه سرمربی 50 ساله شان، مارسلینو هم نیز استعفا کرده است.

مارسلینو که سه سال و نیم هدایت ویارئال را برعهده داشت، درست چند روز پیش از آغاز فصل جدید لالیگا، ورزشگاه ال مادریگال را ترک کرد. او کسی بود که فصل گذشته ویارئال را به مقام چهارم لالیگا رساند تا این تیم بتواند سهمیه حضور در پلی آف لیگ قهرمانان اروپا را کسب کند.

باشگاه ویارئال با انتشار بیانیه ای قطع همکاری ماسیلنو گارسیا تورال با زیردریایی زرد تأیید و اعلام کرده است که علاوه بر او دو دستیارش هم از کار برکنار شده اند.

ویارئال فصل گذشته با مارسلینو نتایج خوبی کسب کرد و این تیم را که خودش به لالیگا برگرداند را تا مرحله نیمه نهایی جام حذفی اسپانیا و لیگ اروپا برد و در نهایت توانست برایش سهمیه لیگ قهرمانان را بگیرد.

هنوز بیانیه ای در خصوص جانشین مارسلینو توسط باشگاه ویارئال اعلام نشده است و این در حالی است که این تیم سه شنبه هفته آینده در بازی رفت از پلی آف لیگ قهرمانان اروپا میزبان موناکوی فرانسه است.

منبع: تسنیم

به "استعفای غیرمنتظره سرمربی ویارئال در آستانه آغاز فصل جدید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استعفای غیرمنتظره سرمربی ویارئال در آستانه آغاز فصل جدید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید