تخریب 380 میلیاردی ساخت و ساز های غیرمجاز در دماوند

به گزارش وبلاگ انجمن ما، فرمانده انتظامی شرق استان تهران: در راستای حفظ کاربری اراضی کشاورزی و با حکم قضائی 313 فقره ساخت و ساز غیر مجاز در روستای های حاشیه شهرستان دماوند به ارزش 380 میلیارد ریال تخریب شد.

تخریب 380 میلیاردی ساخت و ساز های غیرمجاز در دماوند

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ انجمن ما، به نقل از پلیس، سردار کیومرث عزیزی گفت: در راستای اجرای تبصره 2 ماده 10 قانون اساسی با حضور دادستان و کارکنان امور اراضی جهاد کشاورزی شهرستان دماوند و با پوشش انتظامی پلیس ، احکام قضائی تخریب ساخت و سازهای غیر مجاز در اراضی کشاورزی روستاهای آیینه ورزان ، اوچونک و جابان این شهرستان به اجرا در آمد.

وی ادامه داد: با اجرای این احکام قضائی در روستای آیینه ورزان16 فقره بنا و اسکلت با سطح آزاد سازی 4640 متر مربع ، در منطقه جابان 279 فقره دیوار کشی با سطح آزاد سازی 727 هزار و 409 متر مربع و روستای اوچونک 18 فقره دیوار کشی با سطح آزاد سازی 5850 متر مربع برابر نظر کارشناسان با ارزش معادل 380 میلیارد ریال تخریب شد.

سردار عزیزی اضافه کرد:اجرای این طرح ها که با حضور و نظارت مقتدرانه پلیس و با دستور دادستان شهرستان دماوند صورت گرفت ، ادامه دار خواهد بود و محدود به زمان خاصی نیست.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران در انتها با بیان اینکه پلیس در برخورد با قانون شکنی در ساخت و سازهای غیر مجاز هیچ گونه چشم پوشی و اغماضی نخواهد داشت از شهروندان تقاضا کرد هنگام خرید املاک و اراضی جهت بهره برداری به وسیله ادارات مرتبط و دیگر مراحل قانونی از کاربری آن آگاه و تحت هیچ شرایطی فریب افراد دلال و فروشندگان املاک را نخورند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "تخریب 380 میلیاردی ساخت و ساز های غیرمجاز در دماوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تخریب 380 میلیاردی ساخت و ساز های غیرمجاز در دماوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید