راه اندازی گشت های ویژه مقابله با زباله گردی ، افزایش 2300 تنی پسماند روزانه تهران در پی شیوع کرونا

به گزارش وبلاگ انجمن ما، معاون نظارت شورای شهر تهران از راه اندازی گشت های ویژه نظارت بر نحوه جمع آوری زباله و برخورد با زباله گردی در تهران اطلاع داد.

راه اندازی گشت های ویژه مقابله با زباله گردی ، افزایش 2300 تنی پسماند روزانه تهران در پی شیوع کرونا

به گزارش وبلاگ انجمن ما به نقل از ایسنا، افشین حبیب زاده با بیان اینکه از روز گذشته سازمان پسماند شهرداری تهران، گشت های ویژه نظارت بر رفت و روب مناطق، جمع آوری و انتقال پسماندهای خانگی، پزشکی و ساختمانی پایتخت شروع به کار کرد، گفت: 25خودروی مخصوص این طرح در قالب تیم های گشت در معابر پایتخت مستقر می شوند.

وی اظهار کرد: این گشت ها علاوه بر نظارت دقیق بر رفت و روب معابر و انتقال زباله ها، از هر نوع زباله گردی در تهران جلوگیری خواهند کرد.

حبیب زاده گفت: از زمان شیوع کرونا با حکم دادستانی زباله گردی در تهران ممنوع شده است که گشت های شهرداری با حضور شبانه در خیابان ها و محلات در صورت مشاهده زباله گردان موضوع را به پلیس اطلاع خواهند داد.

معاون نظارت شورای شهر تهران با بیان اینکه در پی شیوع کرونا حجم پسماند روزانه تهران از 4900تن به 7200 تن رسیده است، گفت: افزایش تناژ زباله سبب شده که شاهد افزایش 50درصدی فعالیت جمع آوری و دفن پسماند باشیم.

منبع: همشهری آنلاین

به "راه اندازی گشت های ویژه مقابله با زباله گردی ، افزایش 2300 تنی پسماند روزانه تهران در پی شیوع کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راه اندازی گشت های ویژه مقابله با زباله گردی ، افزایش 2300 تنی پسماند روزانه تهران در پی شیوع کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید