فیلم ، سورپرایز جالب پلیس برای یک دختربچه

به گزارش وبلاگ انجمن ما، ماموران پلیس هندوستان به طرزی جالب یک کودک خردسال اهل این کشور را در روز تولدش غافلگیر کردند.

فیلم ، سورپرایز جالب پلیس برای یک دختربچه

به گزارش وبلاگ انجمن ما به نقل از وبلاگ انجمن ما، چند ماهی از شیوع کرونا در جهان می گذرد. این ویروس که تا به امروز در 210 کشور جهان مشاهده شده بیش از 2 میلیون نفر را مبتلا کرده و ده ها هزار نفر را به کام مرگ کشانده است. با شیوع گسترده کرونا در جهان بسیاری از کشورها اقدام به اِعمال قرنطینه کردند.

مطمئنا برای بچه ها که همیشه در فضای بیرون از خانه به بازی و تفریح می پرداختند دوران قرنطینه دوران سختی به شمار می رود. این دوران بویژه برای بچه های که روز تولد آن ها است و سال های قبل در چنین روزی جشن بپا می کردند مطمئنا سخت تر می گذرد.

اما به تازگی پلیس ایالت پنجاب هند دست به ابتکاری جالب زد تا روز تولد یکی از همین بچه ها را به شکلی خاص جشن بگیرد. در ویدئویی که منتشر شده این ماموران پلیس را نشان می دهد که چگونه این کودک را در آغوش مادرش غافلگیر می کنند. در این ویدئو این ماموران در مقابل درب خانه این کودک توقف کرده و پس از بیرون آمدن کودک به همراه مادرش از داخل خانه با هم سرود تولدت مبارک را برای او می خوانند. ظاهرا این اولین جشن تولد این دختر خردسال هندوستانی بود. پلیس پنجاب با انتشار یک ویدئو در این باره در توئیتر نوشت: ماموران پلیس مانسا به شکلی ویژه نخستین جشن تولد مایرا را به او تبریک گفتند. ماموران ضمن خواندن سرود تولدت مبارک کیک تولد مایرا را نیز در مقابل درب منزلش به او هدیه دادند.

انتشار این ویدئو در شبکه های اجتماعی با واکنش کاربران نیز همراه بود و برخی اقدام زیبای ماموران پلیس را مورد تمجید قرار دادند. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: این شیوه، شیوه ای خاص بود. این دختر که سنش کم است، اما مطمئنا والدینش تا آخر عمر این روز تولد دخترشان را آن هم در این روزهای سخت فراموش نخواهند کرد. کاربر دیگری نوشت: پلیس مانسا، کار شما عالی بود.

منبع: همشهری آنلاین

به "فیلم ، سورپرایز جالب پلیس برای یک دختربچه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیلم ، سورپرایز جالب پلیس برای یک دختربچه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید