2 هزار بسته کالای حمایتی بین نیازمندان ملایری توزیع شد

به گزارش وبلاگ انجمن ما، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ملایر گفت: در آستانه فرارسیدن سال نو و در راستای اجرای امینانه نیت واقف عظیم ملایری شادروان سیف الدوله، 2 هزار بسته سبد کالای حمایتی تهیه و بین نیازمندان این شهرستان توزیع شد.

2 هزار بسته کالای حمایتی بین نیازمندان ملایری توزیع شد

به گزارش وبلاگ انجمن ما به نقل از ایرنا، پژمان جعفری پنج شنبه 15 اسفند اظهار کرد: این خانواده ها به وسیله اداره آموزش وپرورش ملایر، سامن، جوکار و موسسه های خیریه معرفی شدند.

وی اضافه کرد: برای تهیه این تعداد سبد کالای حمایتی 400 میلیون تومان از محل موقوفه شادوران سیف الدوله هزینه شد که ارزش هر بسته 200 هزار تومان است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ملایر استان همدان بیان نمود: علاوه بر این 630 دست لباس با مبلغ 100 میلیون تومان تهیه و بین خانواده های نیازمند در سطح شهرستان توزیع شد.

جعفری اضافه کرد: این خانواده های نیازمند از سوی کمیته امداد شهرستان و موسسه های خیریه معرفی شدند، درمجموع 500 میلیون تومان از محل درآمد موقوفه شادروان سیف الدوله برای تهیه این اقلام هزینه و در قالب طرح دست های مهربانی در آستانه نوروز بین نیازمندان توزیع شده است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ملایر همچنین به یاری های درمانی در راستای نیت واقف اشاره و بیان نمود: این خدمات در قالب طرح مهر تندرستی به 200 نیازمند ارائه شد.

جعفری اهدای 18 ویلچر به 18 نفر از معلولان نیازمند با اعتبار 13 میلیون تومان را نیز از دیگر اقدامات خیرخواهانه اوقاف در راستای اجرای نیت واقف بیان کرد.

63.5 درصد از اراضی شهرستان ملایر موقوفه است و شادروان سیف الدوله یکی از عظیم ترین واقفان ملایری است.

منبع: همشهری آنلاین

به "2 هزار بسته کالای حمایتی بین نیازمندان ملایری توزیع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "2 هزار بسته کالای حمایتی بین نیازمندان ملایری توزیع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید