اولین واکنش کاخ سفید به انتقاد تند اوباما از ترامپ

به گزارش وبلاگ انجمن ما، ایرنا نوشت: به دنبال انتقاد باراک اوباما رییس جمهوری سابق آمریکا از نحوه عملکرد دولت ترامپ در پاسخ با شیوع ویروس کرونا، مشاور تجاری کاخ سفید روز یکشنبه به تندی از نقدها اوباما پاسخ داده است.

اولین واکنش کاخ سفید به انتقاد تند اوباما از ترامپ

پیتر ناوارو در مصاحبه با شبکه ای بی سی نیوز گفت: من شاد هستم که آقای اوباما شغل جدیدی به عنوان دبیر مطبوعاتی جو بایدن (نامزد دموکرات ها برای انتخابات 2020) پیدا نموده است.

سخنان کنایه آمیز مشاور تجاری کاخ سفید در حالی عنوان می گردد که اوباما روز شنبه در انتقاد از عملکرد دولت ترامپ گفت: ویروس کرونا عدم رهبری دولت ترامپ را نشان داد.

اوباما گفت:بیش از هرچیزی، همه گیری ویروس کرونا موجب شد تا انتها پرده این باور کنار رود که بسیاری از آن هایی که امروز در راس کار قرار دارند، بدانند که چه انجام می دهند.

رییس جمهوری پیشین آمریکا در این نطق اینترنتی خطاب به 27 هزار دانشجو اضافه کرد: بسیاری از افرادی که اکنون در راس امور قرار دارند حتی حاضر نیستند تظاهر نمایند که مسئولیتی برعهده دارند.

اوباما درادامه این محکومیت ضمنی از دولت ترامپ، خطاب به این دانشجویان گفت: اگر قرار است دنیا (مکان) بهتری گردد، این وابسته به شما است.

در حال حاضر شمار مبتلایان به ویروس کرونا در دنیا از چهار میلیون و 700 هزار نفر گذشت که از این تعداد بیش از 313 هزار نفر جان باخته اند.

آمریکا نیز با بیش از یک میلیون و 500 هزار مبتلا به این ویروس و بالغ بر 90 هزار نفر جان باخته حدود یک سوم از مبتلایان به کووید-19 دردنیا را به خود اختصاص داده است.

310311

منبع: خبرآنلاین

به "اولین واکنش کاخ سفید به انتقاد تند اوباما از ترامپ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولین واکنش کاخ سفید به انتقاد تند اوباما از ترامپ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید