اینستاگرام پیغام های ناپدید شونده را آزمایش می نماید

به گزارش وبلاگ انجمن ما، اینستاگرام در حال نمونه سازی از ویژگی هایی است که به افراد امکان ارسال پیغام های ناپدید شونده را می دهد. این ویژگی دقیقا مشابه ویژگی موجود است که به افراد امکان می دهد عکس های ناپدید شونده را در گپ ارسال نمایند.

اینستاگرام پیغام های ناپدید شونده را آزمایش می نماید

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، اینستاگرام تأیید کرد که این ویژگی در حال توسعه است اما هنوز به صورت آزمایشی و به شکل گسترده استفاده نشده است.

پیش از اینستاگرام نیز بسیاری از برنامه های مشابه از راه حل پیغام های ناپدید شونده استفاده نموده اند. این ویژگی می تواند چت های پیغام مستقیم افراد را در هر زمان پاک کند . درست مثل سیستمی که در اسنپ چت نیزوجود داشت.

عملکرد چت ناپدید شونده توسط هکر مشهور؛ جین مانچون وونگ کشف شده که به طور مرتب نمونه های جدیدی از ویژگی های جدید و پنهان در برنامه ها را کشف می نماید. پس از توئیت وانگ درباره این ویژگی ، اینستاگرام تأیید کرد که در مراحل اولیه توسعه است.

این نخستین بار نیست که اینستاگرام از ویژگی هایی استفاده می نماید که اسنپ چت استفاده نموده بود و به نوعی این ویژگی ها را تقلید می نماید. ویژگی استوری اینستاگرام ، که در سال 2016 به بازار عرضه شد از اسنپ چت تقلید نموده بود اما باید بپذیریم که اینستاگرام دنیا شمول تر از اسنپ چت است.

در حال حاضراستوری های اینستاگرام تقریباً 10٪ از کل درآمد تبلیغاتی را که توسط فیس بوک به دست می آید به خود اختصاص داده است.

منبع: انتخاب

به "اینستاگرام پیغام های ناپدید شونده را آزمایش می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اینستاگرام پیغام های ناپدید شونده را آزمایش می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید