خبرنگاران وقوع 2 تصادف در جنوب تهران 8 مصدوم داشت

به گزارش وبلاگ انجمن ما، تهران- خبرنگاران- جنوب تهران شاهد وقوع 2 سانحه رانندگی بود که در این حوادث 8 نفر روانه بیمارستان شدند.

خبرنگاران وقوع 2 تصادف در جنوب تهران 8 مصدوم داشت

پیمان صابریان روز آدینه در گفت و گو با خبرنگار وبلاگ انجمن ما گفت: در ساعات اولیه بامداد امروز حادثه واژگونی خودرو سواری ال 90 جاده گلحصار شهر ری به سامانه 115 اعلام و بلافاصله تکنسین های اورژانس تهران به محل حادثه اعزام شدند.

وی اضافه نمود: در این حادثه 6 نفر از سرنشینان خودرو سواری از نواحی مختلف اندام ها دچار مصدومیت شدند که پس از انجام اقدامات اولیه درمانی همه مصدومان توسط تکنسین های اورژانس روانه بیمارستان شدند.

تصادف تریلی و کامیون نیز 2 مصدوم داشت

رییس مرکز اورژانس تهران همچنین از تصادف تریلی و کامیون در جاده خاوران اطلاع داد و گفت: در این تصادف نیز 2 نفر دچار مصدومیت شدند.

وی ادامه داد: در این حادثه یک دستگاه تریلی در جهت شرق به غرب جاده خاوران بدلیل نقص فنی در کنار جاده متوقف بود که به یکباره یک دستگاه کامیون کمپرسی به شدت با قسمت عقب تریلی برخورد کرد.

صابریان گفت: 2 نفر از سرنشینان تریلی از نواحی مختلف اندام ها دچار مصدومیت شدند که پس از انجام اقدامات اولیه درمانی این مصدومان نیز روانه بیمارستان شدند.

وی علت این تصادفات را در دست آنالیز کارشناسان پلیس راهور اظهار داشت و به شهروندان توصیه کرد در ساعات شب بدلیل تاریکی هوا با سرعت مطمئنه در جاده ها حرکت نمایند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران وقوع 2 تصادف در جنوب تهران 8 مصدوم داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران وقوع 2 تصادف در جنوب تهران 8 مصدوم داشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید