لوکاکو: ویلموتس سرمربی بزرگی نیست، تنها تاکتیکش پاس دادن به اِزار بود

به گزارش وبلاگ انجمن ما، ملی پوش فوتبال بلژیک از سرمربی پیشین تیم های ملی کشورش و ایران انتقاد کرد و او را در دسته مربیان تراز اول فوتبال جهان ندانست.

لوکاکو: ویلموتس سرمربی بزرگی نیست، تنها تاکتیکش پاس دادن به اِزار بود

به گزارش وبلاگ انجمن ما، جردن لوکاکو دفاع چپ بلژیکی تیم فوتبال لاتزیو از مارک ویلموتس سرمربی سابق تیم ملی ایران انتقاد کرد و گفت او را یک مربی بزرگ نمی داند.

در جریان رقابت های یورو 2016 که خیلی ها معتقد بودند؛ تیم ملی بلژیک با در اختیار داشتن ستاره هایی مانند ادن ازار، روملو لوکاکو، تیبو کورتوا و کوین دی بروینه جزو بخت های اول قهرمانی است، این تیم که تحت راهنمایی مارک ویلموتس قرار داشت، در مرحله یک چهارم نهایی به ولز باخت و حذف شد. یکی از کسانی که بعد از آن ناکامی هدف بیشترین نقدها واقع شد، جردن لوکاکو بود و ظاهراً این موضوع هنوز هم مدافع 25 ساله لاتزیو را آزار می دهد، هرچند او معتقد است دلیل ناکامی شیاطین سرخ فوتبال ملی اروپا، نداشتن یک مربی کارکشته بوده است.

جردن لوکاکو در یک مصاحبه با شبکه Eleven Sports گفت: من می دانم که در یورو 2016 خوب نبودم اما الان ما در چه سالی قرار داریم؟ 2020. من تا چند وقت دیگر باید درگیر این موضوع باشم؟

برادر مهاجم اینتر، در انتقاد از عملکرد مارک ویلموتس هم گفت: اگر ما آن سال قهرمان یورو شده بودیم، بعضی مدعی می شدند که این قهرمانی به لطف حضور ویلموتس بوده است که در آن صورت او خوش شانس بود. آن تیمی که ما در یورو 2016 داشتیم، تیمی یکدست بود اما هیچکسی نبود که آن را درست راهنمایی کند. مارک ویلموتس به نظر من اصلاً مربی بزرگ و فوق العاده ای نیست. با وجود آن بازیکنانی که او در اختیار داشت، تنها تاکتیک برای بازی ما این بود که توپ را به ادن ازار پاس بدهیم. او نتوانست یک تیم درست و حسابی بسازد و این جای تأسف دارد، البته این موضوع عملکرد ضعیف من در یورو را تغییر نمی دهد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "لوکاکو: ویلموتس سرمربی بزرگی نیست، تنها تاکتیکش پاس دادن به اِزار بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لوکاکو: ویلموتس سرمربی بزرگی نیست، تنها تاکتیکش پاس دادن به اِزار بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید