خبرنگاران کمیته مشترک وزارت صمت و دانشگاه علم وصنعت تشکیل می گردد

به گزارش وبلاگ انجمن ما، تهران- خبرنگاران- نایب رییس مجلس شورای اسلامی از تشکیل کمیته مشترکی میان وزارت صمت و دانشگاه علم و صنعت برای طراحی پلت فرم ملی برای ساخت خودروی ملی و عملیاتی شدن آن اطلاع داد.

خبرنگاران کمیته مشترک وزارت صمت و دانشگاه علم وصنعت تشکیل می گردد

به گزارش خانه ملت، دومین نشست مشترک برای ساخت فراوری خودروی ملی روز دوشنبه در دفتر علی نیکزاد ثمرین نایب رییس مجلس شورای اسلامی با حضور مسئولان وزارت صمت و دانشگاه علم و صنعت برگزار گردید.

نایب رییس مجلس شورای اسلامی گفت: در این نشست مقرر شد تا کمیته مشترکی میان وزارت صنعت، معدن و تجارت شامل ایدرو و معاونت امور صنایع این وزارتخانه با دانشگاه علم و صنعت برگزار گردد تا منجر به طراحی پلت فرم ملی برای ساخت خودروی ملی گردد و به اشتراکاتی برای عملیاتی شدن این توافق برسند.

علی نیکزاد ثمرین نایب رییس مجلس شورای اسلامی چندی پیش پس از آنکه در جلسه با مسئولان دانشگاه علم و صنعت از آمادگی مسئولان این دانشگاه برای ساخت خودروی ملی آگاه شد، جلسه ای را بین مسئولان وزارت صمت و دانشگاه علم صنعت برگزار کرد.

مسئولان دانشگاه علم و صنعت ادعا کردند که دانشکده خودرو فقط در این دانشگاه وجود دارد و در گذشته نیز با پرتاب ماهواره به فضا، توان خود را ثابت نموده اند. آن ها معتقدند در این شرایط اگر مسئولان دولتی نیز تمایل داشته باشند می توانند به ساخت خودروی ملی یاری نمایند.

پس از این اعلام آمادگی دانشگاه علم و صنعت، نیکزاد ثمرین نایب رییس مجلس شورای اسلامی جلسه ای را با حضور رییس دانشگاه علم و صنعت و سرپرست وزارت صمت برگزار کرد و طرفین آمادگی خود برای ساخت خودروی ملی را اعلام کردند.

جلسه امروز دومین نشست مشترک میان وزارت صمت و دانشگاه علم و صنعت در راستای موضوع طراحی و ساخت خودروی ملی بود.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران کمیته مشترک وزارت صمت و دانشگاه علم وصنعت تشکیل می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران کمیته مشترک وزارت صمت و دانشگاه علم وصنعت تشکیل می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید