صدور 118 مجوز صنایع دستی در رزن و درگزین

به گزارش وبلاگ انجمن ما، رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان های رزن و درگزین از صدور 118 مجوز برای هنرمندان صنایع دستی این شهرستان از ابتدای سال جاری تا به امروز خبر داد.

صدور 118 مجوز صنایع دستی در رزن و درگزین

به گزارش وبلاگ انجمن ما به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی همدان، شهروز کهیایی، رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان های رزن ودرگزین چهارشنبه 14 اسفند گفت: این مجوزها در رشته های مختلف ازجمله خراطی چوب ،قلم زنی، چرم دوزی و غیره صادر شده است.

او افزود: از ابتدای سال جاری تا به امروز 40 فقره کارت شناسایی، 50 فقره مجوز پروانه تولید انفرادی و 19 مجوز در بخش تولید کارگاهی صنایع دستی در شهرستان های رزن ودرگزین صادر و تمدیدشده است.

کهیایی گفت: طی همین مدت دربخش مشاغل خانگی چهار طرح به ارزش 2میلیارد ریال و چهار طرح تسهیلات روستایی کارا به ارزش یک میلیارد و 580میلیون ریال از متقاضیان و فعالان صنایع دستی، تسهیلات پرداخت شده است.

رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان های رزن ودرگزین گفت: صنایع دستی در شهرستان های رزن و درگزین از ظرفیت های خوبی برخوردار است که می تواند در ایجاد اشتغال نقش موثری داشته و برای تحقق این امر به دنبال گسترش آموزش در حوزه صنایع دستی این شهرستان ها هستیم.

منبع: میراث آریا

به "صدور 118 مجوز صنایع دستی در رزن و درگزین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صدور 118 مجوز صنایع دستی در رزن و درگزین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید