ارتش حفتر: 3 پهپاد ترکیه را عرض 24 ساعت ساقط کردیم

به گزارش وبلاگ انجمن ما، ارتش ژنرال خلیفه حفتر مدعی شد که سه فروند پهپاد نظامی ترکیه را در جنوب پایتخت لیبی منهدم نموده است.

ارتش حفتر: 3 پهپاد ترکیه را عرض 24 ساعت ساقط کردیم

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ انجمن ما، ارتش تحت امر ژنرال خلیفه حفتر، فرمانده نیروهای شرق لیبی مدعی شد که در کمتر از 24 ساعت، سه پهپاد ترکیه ای را در لیبی هدف قرار داده و سرنگون نموده است.

سرتیپ احمد المسماری، سخنگوی این ارتش چهارشنبه طی نشست خبری گفت که نیروهای حفتر در اطراف منطقه سوق الخمیس واقع در جنوب طرابلس، پایتخت لیبی این پهپادها را ساقط نموده اند. نیروهای حفتر دیروز نیز گفته بودند یک پهپاد ترکیه را در طرابلس هدف قرار داده اند. دولت وفاق ملی لیبی تحت حمایت ترکیه واقع شده است.

حفتر از 15 فروردین با چراغ سبز کشورهای عربی مانند عربستان سعودی و امارات عربی متحده، عملیات نظامی برای تصرف طرابلس را که محل استقرار دولت وفاق ملی است شروع کرد و طی این مدت به دلیل شکست این عملیات چند بار دیگر این حملات عملیات تجدید شده است.

تقابل دولت نجات ملی لیبی و نیروهای حفتر پای بازیگران خارجی و کشورهای منطقه را به لیبی باز نموده است به گونه ای که هم اکنون، روسیه، عربستان، امارات، یونان و مصر از حفتر حمایت می نمایند و در مقابل نیز، ترکیه و قطر از دولت فایز السراج اعلام حمایت نموده اند.

انتهای پیغام/

منبع: خبرگزاری فارس

به "ارتش حفتر: 3 پهپاد ترکیه را عرض 24 ساعت ساقط کردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارتش حفتر: 3 پهپاد ترکیه را عرض 24 ساعت ساقط کردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید