کاهش شیوع کرونا بستگی به حجم مداخلات ما دارد

به گزارش وبلاگ انجمن ما، فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران، گفت: هر چه زمان مداخله دیرتر و حجم مداخلات ما برای کاهش شیوع بیماری کمتر باشد، مردم مجبور خواهند بود زمان طولانی تری را با این ویروس باشند.

کاهش شیوع کرونا بستگی به حجم مداخلات ما دارد

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ انجمن ما، علیرضا زالی، با اشاره به پیشنهادات ستاد مقابله با کرونا در مورد کاهش تردد ناوگان های حمل و نقل عمومی در تهران، گفت: یکی از پیشنهاداتی که در راستای کاهش میزان تردد به صورت عینی در شهر تهران مطرح شد تا شاهد حداقل حضور افراد در سطح شهر و در نتیجه کاهش شیوع بیماری باشیم کاهش حمل و نقل عمومی درون شهری بود.

وی با اشاره به مکاتبات انجام شده در این خصوص از سوی شورای شهر با دولت و ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام نمود که پیشنهاد ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران اجرای این طرح در اسرع وقت است.

به گفته فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران، بیشتر شهر های جهان که موضوع کاهش تردد را در دستور کار خود قرار دادند کاهش و توقف فعالیت ناوگان جمل و نقل درون شهری را به عنوان یک برنامه جدی اجرا کردند.

زالی با بیان اینکه متأسفانه ما هفته اول تعطیلات را به عنوان یک وقت طلایی از دست دادیم و مداخلات به هنگام و با عمق مناسب مدیریتی انجام نشد، گفت: اگر به سرعت عمل نکنیم ممکن است در هفته آینده نیز نتایجی که انتظار داریم حاصل نشود.

وی یادآور شد: می دانیم با این تصمیمات ممکن است بعضی از مردم دچار مشکل شوند، اما باید توجه داشته باشیم که هر چه زمان مداخله دیرتر و حجم مداخلات ما برای کاهش شیوع بیماری کرونا کمتر باشد، مردم مجبور خواهند بود زمان طولانی تری را با این ویروس زندگی نمایند.

زالی در ادامه تاکید نمود: مردم اگر می خواهند زودتر به ریتم زندگی عادی خود بازگردند باید حجم بیشتر مداخلات را پذیرا باشند و در این خصوص همکاری بیشتری داشته باشند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "کاهش شیوع کرونا بستگی به حجم مداخلات ما دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش شیوع کرونا بستگی به حجم مداخلات ما دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید