پدر و برادر دامادی به دلیل برپایی عروسی بازداشت شدند

به گزارش وبلاگ انجمن ما، پدر و برادر دامادی که برخلاف مصوبات ستاد ملی کرونا و همچنین شورای تامین شهرستان دلگان اقدام به برگزاری جشن عروسی نموده بودند ،دستگیر شدند.

پدر و برادر دامادی به دلیل برپایی عروسی بازداشت شدند

به گزارش خبرنگار از ، معاون سیاسی فرماندار دلگان از بازداشت پدر و برادر دامادی که برخلاف مصوبات ستاد ملی کرونا و همچنین شورای تامین شهرستان دلگان اقدام به برگزاری جشن عروسی نموده بودند اطلاع داد.

خدابخش پکیرشاهی ضمن قدردانی از اطلاع رسانی به موقع مردم به وسیله سامانه 10007868 ستاد مدیریت بحران و قاطعیت قاضی محترم در مورد کسانی که در روز های کرونایی مرتکب تخلف می شوند، از همکاری مردم قدردانی کرد.

او ادامه داد: توجه به ممنوعیت برگزاری جشن عروسی و هر گونه مراسمات و تجمعات رسمی و غیر رسمی در طرح فاصله گذاری اجتماعی و بنا بر ماده 688 قانون مجازات اسلامی به عنوان یکی از مصادیق تهدید علیه بهداشت عمومی و جرم محسوب می گردد.

معاون سیاسی فرماندار دلگان گفت: بنا به مصوبه شورای تامین شهرستان، با حضور به موقع عوامل محترم نیروی انتظامی، پدر و برادر داماد دستگیر شدند.

لازم به ذکر است:در شب گذشته نیز در پی برگزاری مراسم عروسی دیگری در شهرستان دلگان (منطقه هودیان بخش مرکزی) پدر داماد بازداشت شد.

گ

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "پدر و برادر دامادی به دلیل برپایی عروسی بازداشت شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پدر و برادر دامادی به دلیل برپایی عروسی بازداشت شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید